Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Firmamız olan Özertaş Nakliyat 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur. 2009 – 2021 yılları arasında şehir içi taşıma ile ilgili birçok proje gerçekleştirmiştir.2013 yılından sonraki bu güne kadar olan dönemde hem Şehir İçi Nakliyat hem de Şehirler Arası Nakliyat hizmeti vermektedir. Taşımacılık konusunda müşteri odaklı çalışma stili ile birçok referansa yer vermiştir. Şehirler Arası Ev Taşıma hizmetlerini kolay bir işlem olarak görmemek lazım. Günümüzün şartlarına göre büyüyen evlerle birlik de eşyalarda çoğalmış durumdadır. Onun için taşıma yapacağınız zaman en ince ayrıntısına kadar belirtmeniz lazımdır.

O Halde Toplamaya Ve Taşımaya Başlayalım

Nasıl başlayacağız ? Şehirden şehire taşınmak bir hayli zor bir işlem ama korkmayın! Özertaş Nakliyat ile her şey yolunda bir taşınma yaşayacaksınız. Öncelikle eşyalarınızı taşınmasını fiyatlandırmak üzere keşif yapıyoruz. Yapılan keşif eşyalarınızın nasıl bir hizmet gerektirdiğini ve kaç personel ile taşınacağını belirtir. Taşıma ile ilgili adım adım bir şekilde en ince ayrıntısını expertiz arkadaşımız sizlere anlatmaktadır. Yapılan keşif sonucu fiyatlandırma yapılıp sözleşme imzalanır. Taşıma günü belirlenen saate bütün ekipmanımız ile adresinizde olunur. Bütün eşyalarınız havalı patpat naylon ve streç folyolarla özenle paketlenir. Marangozumuz tarafından mobilyalarınız tek tek sökülür. Paketleme hizmeti bittik den sonra uzman personelimiz tarafından araçlarımıza özenle istif edilir. Şehir Arası Taşıma hizmetinde kullandığımız araçlarımızın kasaları evden eve nakliyat için özel imal edilmiş olup içi suntadır. Aracımız yüklendik den sonra belirlenen adrese yola çıkar.

Yeni Evinize Geldiniz Nasıl Yerleşeceğim?

Kusursuz bir süreç den sonra yeni evinize kamyonumuz gelir. Verilen zamanda ve güler yüzlü dinamik personelle. En iyi şekilde paketlenen eşyalarınız tek tek istediğiniz alana yerleştirilir ve paketleri çözülür. Sökülen mobilya ve beyaz eşyalarınız tek tek monte edilir. Yeni evinize gönlünüzce eşyalarınızı yerleştirdik den sonra taşıma işlemimiz biter.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları 

Maliyet Esasları Nelerdir ?

Taşınma İşi ince elenip sık dokunulması gereken bir süreçtir. Bunun temel maddesi olan ilk adımda maliyet gelir. Bir ilden başka bir ile taşınırken nakliye fiyatlarını neye göre aldığınıza dikkat edin. Evden Eve Nakliyat sektörü fiyatları bir hayli karışıktır. Bu fiyatlar şöyle değişmektedir; Örn ; Aynı eşya için A firması İzmir İstanbul arası nakliyat fiyatı 2.000 tl iken B firması 4.000 tl ise kesinlikle şeçeceğiniz firmayı çok iyi araştırmanız gerekmektedir. Çünkü kullandıkları malzeme kalitesi , personel bilgisi , araç modeli dikkate alınması gereken önemli hususlardandır. Doğru bir fiyatlandırmayı dilerseniz firmamız olan Özertaş Nakliyat  expertizine başvurup Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları bilgisini alabilirsiniz.