Eşya depolama

eşya depolama

Firmamız depolama alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Depolama alanlarımız her yıl genişlemekte ve tüm alanlarımız modern koşullarda denetlenmektedir. Denetlenme işlemleri son derece profesyonel şekilde yapılmaktadır ve ortaya çıkan en ufak sorunda hemen çözüm ekibimiz olaya müdahale ederek depomuzu uygun hale getirmektedir.

ofis depolama

Depolama işlemi oldukça maliyetli bir iştir. Hem uygun ortam ayarlayarak masraflarını karşılamak hem de güvenlik uygulamalarını yürütmek oldukça masraflıdır. Hal böyle olunca da sigortalı depolama hizmeti veren lojistik firmaları ise ilgi görmektedir. Her türlü eşyanızı ve ürününüzü en uygun saklama koşullarında istediğiniz süre boyunca depolayabiliriz.

güvenlikli depolama

Eşyalarınızı saklarken ya da belli bir depoda muhafaza ederken güvenliğin sağlanmadığı durumlarda aklınız kalabilir. İşte bu durumda sizlere verdiğimiz güvenli depolama hizmeti ile eşyalarınızı en sorunsuz ortamda saklayabilirsiniz. Depo alanlarımız İstanbul’un çeşitli yerlerinde bulunmaktadır. Size en yakın uygun depomuza eşyalarınızı alıyoruz.